جستجوی سندها

روابط عمومی سیمرغ (سندها)

Social Share

آرشیو ها

توسعه صادرات؛ اولویت ایران خودرو برای تحقق اقتصاد مقاومتی

مستند شده توسط روابط عمومی سیمرغ ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - دسته: اقتصاد و بازرگانی - Tags: #صادرات،خودرو،اقتصاد مقاومتی 
۰ نظر, ۴٬۷۲۲ مشاهده, ۲ دوست دارند

توسعه صادرات؛ اولویت ایران خودرو برای تحقق اقتصاد مقاومتی

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو توسعه صادرات را از اولویت های این گروه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: توسعه صادرات محصولات فقط با افزایش کیفی تولید و خدمات پس از فروش امکان پذیر خواهد بود.

 


هاشم یکه زارع در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، تصریح کرد: همانطور که پیش از این اعلام شد یکی از مصداق های عملی و عملیاتی تحقق سیاست راهبردی اقتصاد مقاومتی، توسعه صادرات و تامین ارز مورد نیاز از این طریق است.

وی با بیان اینکه سه محصول جدید ایران خودرو در سال جاری تولید و به بازار عرضه می شود، گفت: در سال 93 تولیدات ایران خودرو افزایش می یابد که این افزایش تولید به برقراری تعادل در بازار و ثبات بیشتر قیمت ها منجر خواهد شد.

یکه زارع سپس درباره طرح امداد نوروزی ایران خودرو نیز اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی ناوگان امدادی شرکت امداد خودرو ایران با 2 هزار و 200 تیم امدادی به ارائه خدمات به هموطنان پرداخته اند. 

وی افزود: علاوه بر این 550 نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت نیز فعال بوده اند که از این میان 270 نمایندگی خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه کرده اند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو رضایت مشتری را محور اصلی تمام برنامه های این شرکت عنوان کرد و افزود: کاهش زمان انتظار برای ارائه خدمات امدادی مورد نظر ما بوده و هست اما هدف اصلی این است که تولید محصولات شرکت به لحاظ کیفی چنان ارتقا یابد که مشتری دست کم در دو سال اول به جز برای تعویض فیلتر و روغن نیازی به مراجعه به تعمیرگاه و نمایندگی ها نداشته باشد.

یکه زارع با بیان اینکه رسیدن به این سطح از کیفیت در تولید محصولات دور از دسترس نیست، اظهار داشت: این موضوع به عنوان یکی از محورهای کاری ایران خودرو در دستور کار قرار گرفته و سعی می کنیم در سه سال آینده به این مهم دست پیدا کنیم.

۰ نظر